Prezentační stánek skládačka

Trojúhelník se stává hlavním konstrukčním nástrojem stánku. Skládací příhradová konstrukce ve spojení s hliníkovou pěnou spoluvytváří vizuálně atraktivní skulpturu.

  • Název

    Prezentační stánek skládačka

  • Místo
  • Status
    realizace
  • Rok
    2014
  • Tým

    Pavel Buryška, Barbora Buryšková
    Spolupráce: fotografie Ondřej Tylčer

  • Investor
    MR Diagnostic s.r.o.
  • Velikost

    -

Čtverec, kruh, trojúhelník. Základní archetypy tvarosloví budou architekti a designéři vnímat, velebit, skloňovat a narušovat navždy. Řešil ho italský designér Bruno Munari, řešíme ho my. Volíme trojúhelník. Právě ten se stává naším hlavním konstrukčním principem pro zdánlivě banální objekt – konferenční stánek. Skládací hliníková prostorová příhradová konstrukce ve spojení s aluminiovou pěnou vytváří vizuální atraktivní skulpturu. Stánek není pouhým nosičem obsahu a propagačních materiálů. Je komunikačním nástrojem. Hledáme stabilitu, vizuální atraktivitu, jednoduchou mobilitu a přirozeně skladebnost. Snadné skládání a rozkládání stánku představuje jednoznačnou časovou úsporu při přepravách na konference. Stejně tak volíme nízkou hmotnost. Stánek se musí dát snadno přenést. Není sochou, ale partnerem na cesty. Nekonečným site-specific vyjádřením a praktickým seznamovacím pomocníkem, který vás zaujme a přiláká svou přirozenou elegancí, aniž by se musel nakrucovat a nechávat se polepit štosem barevných plakátů.

Hliníková příhradová konstrukce zajišťuje nízkou hmotnost, která umožňuje snadné přenášení stánku.

Jednoduché skládání a rozkládání stánku umožňuje časovou úsporu při přípravách na konference.

Trojúhelník je hlavním konstrukčním prvkem stánku. Ve spojení s navrženým materiálem vytváří vizuálně atraktivní skulpturu.

nosná konstrukce

nosná konstrukce včetně výztužných dílů

copyright © xtopix 2023

Používáme cookies
Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu.